Úvod Kam dál Rejstříky, seznamy, formuláře Formuláře k výpisům Neveřejný výpis údajů podnikající fyzické osoby z registru osob

Neveřejný výpis údajů podnikající fyzické osoby z registru osob

Popis formuláře:

Tento formulář vám umožní získat neveřejný výpis informací vedených o vás jako podnikající fyzické osobě v registru osob*. Výpis obsahuje také neveřejné údaje, jako jsou jméno, příjmení a adresa pobytu dané fyzické osoby. Jelikož se jedná o výpis s neveřejnými informacemi, můžete jako podnikající fyzická osoba žádat pouze o své vlastní údaje.

*Registr osob (ROS) obsahuje základní identifikační údaje právnických osob a organizačních složek právnických osob, podnikajících fyzických osob, podnikajících zahraničních osob a organizačních složek zahraničních osob, organizací s mezinárodním prvkem, organizačních složek státu a orgánů veřejné moci.

Jak použít formulář:

Budete potřebovat vaši datovou schránku podnikající fyzické osoby. Nemůžete tedy využít cizí datovou schránku, stejně jako datovou schránku právnické nebo fyzické osoby. Jak na to krok za krokem:

  1. klikněte na tlačítko „vyplnit formulář“ a přihlaste se do své datové schránky
  2. projděte všechny kroky a na závěr zvolte možnost "odeslat"
  3. za pár minut najdete výpis ve své datové schránce

Formulář můžete vyplnit také na Portálu Občana, ve kterém máte údaje o vaší osobě a přístup k dalším službám na jednom místě. Stále budete potřebovat datovou schránku podnikající fyzické osoby, kterou si v Portálu připojíte nebo případně vytvoříte.


Více informací a kontakt

portal.gov.cz/sluzby-vs/neverejny-vypis-udaju-podnikajici-fyzicke-osoby-zregistru-osob-S6093

Kontakt pro veřejnost: infoservis@czso.cz


Nezřídili jste si ještě datovou schránku? Podívejte se, jak na to